Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відтепер гроші на аліменти можна отримати з депозита боржника

0 14

Стягувати борг із платників аліментів стало простіше. Це передбачає постанова НБУ. Ухваливши її, регулятор зобов’язав комерційні банки надавати відомості про депозитні рахунки фізичних осіб на запит виконавчої служби. Раніше таку інформацію фінустанови розголошували лише у тому випадку, якщо власником вкладу була юридична особа, стверджують правники.

“Якщо особі, колишній дружині, відомо про банківські рахунки депозитні, які у чоловіка, вона має право просити державного виконавця накласти стягнення. Оскільки, якщо аліменти це щомісячне стягнення з заробітної плати, то в разі, якщо їх несплата триває декілька місяців, це фактично борг. І безпосередньо такий борг вже можна стягувати за рахунок депозитних вкладів”, – дає пояснення на телеканалі UBR юрист Дмитро Жуков.

Теги:

сімейне право, аліменти

Джерело:

UBR

Залиште коментар