Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відтепер ГМО у продуктах відстежуватиме ветеринарна міліція

0 14

З 1 липня ветеринарна міліція контролюватиме виконання постанови уряду щодо обов’язкового інформування споживачів про наявність в продуктах харчування генетично модифікованих організмів.

Про це «proUA» повідомили у прес-службі МВС України.

«Цей актуальний та, безумовно, важливий напрямок є пріоритетним у службовій діяльності підрозділів ветеринарної міліції. Адже результати оперативно-профілактичних відпрацювань свідчать, що на внутрішньому ринку України зафіксовано обіг неякісної та небезпечної тваринницької продукції, переважна більшість якої – іноземного виробництва», – заявив начальник Управління ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів МВС України Сергій Оксюта.

Водночас Оксюта зазначив, що упродовж цього року зареєстровано понад десять масових отруєнь громадян. Їх причини – вживання неякісних харчових продуктів. Зокрема, гостро постає проблема отруєнь дітей. Тож наразі працівники ветеринарної міліції перевіряють дитячі табори, бази й санаторії відпочинку з метою попередити можливе ввезення неякісної продукції.

Так, за словами Оксюти, за півріччя 2009 року працівники ветеринарної міліції вилучили з обігу понад 1036 тонн продукції тваринного походження сумнівної якості.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів ввів обов’язкову маркіровку продуктів з наявністю генетично модифікованих організмів з 1 липня.

Джерело:

proUA

Залиште коментар