Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відповідальність за незаконно вилучену землю

0 13

Прокуратурою Козівського району Тернопільської області порушена кримінальна справа за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення службовими особами однієї із сільських рад за ч.2 ст.364 , ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

З’ясовано, що службовці, діючи умисно в інтересах третіх осіб, без розгляду на сесії та без рішення загальних зборів членів КСП «С.», зловживаючи свої службовим становищем, у грудні 2004 року підробили рішення сесії сільської ради від 6 грудня 2004 року.

Відповідним рішенням вилучено земельну ділянку колективної власності членів КСП, площею 27,4 га, нормативно-грошова оцінка якої 2 714 883 грн., та переведено її в землі запасу сільської ради. Дослідчою перевіркою встановлено, що 6 грудня 2004 року рішення не приймалось, дані про розгляд цього питання у протоколах сесії сільської ради відсутні.

Таким чином, службові особи сільської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом службового підроблення, незаконно вилучили із колективної власності членів КСП «С.» земельну ділянку, площею 27,4 га, чим заподіяли їх інтересам матеріальні збитки на суму 2,7 млн. грн.

Теги:

прокуратура, земельна власність

Залиште коментар