Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віднині ДАІ почне офіційно фіксувати швидкість автоаматорів лазерним прицілом

0 14

УДАІ Київської області завершило двомісячне тестування приладу фіксації швидкості TruCam і сьогодні представить його офіційно, пише «Сегодня»

TruCam створено американською компанією Laser Technology і працює поки в єдиному екземплярі

На думку ДАІ, свою високу вартість в 100 тис. грн. він уже окупив, оскільки в щільному автопотоці пристрій фіксує до 250 порушень на годину.

«TruCam, на відміну від російського «Візира», виключає спірні ситуації, тому що заміряє швидкість не за допомогою радіохвиль, як «Візир», а за допомогою точнішого лазерного променя. Прилад кожні 2 секунди посилає сигнал у напрямі руху авто. Як тільки машина перевищує швидкість, пристрій це фіксує. На знімку червоним хрестиком буде відмічено, на яке авто був націлений промінь. Це допомагає виявити порушника навіть в щільному потоці», розповів виданню замначальника Управління київського облДАІ Олександр Ткаченко.

За його словами, ще один плюс американця – наявність GPS-приймача, завдяки якому на фото вказуються цифри з широтою і довготою місця, де був порушник. Пам’ять вимірника дозволяє зробити до 40 тис. знімків або 16 тис. відеороликів.

«Фото ми відправляємо на адреси водіїв, і поки ніхто не оскаржував їх чіткість. Ми врахували недоліки, які були в роботі «Візира», і на TruCam уже отримані всі дозвільні сертифікати», – пояснив Ткаченко.

За його словами, прилад може спокійно працювати весь день як у ручному, так і в автоматичному режимах.

«Для роботи на автоматі необхідні спеціальні термобокси, що захищають пристрій від негоди або злодіїв. Таких боксів у Київській області шість – на трасах Київ-Чоп, Київ-Харків, Київ-Одеса. Ми по черзі вставляємо в кожен з них TruCam», – уточнив Ткаченко.

Ткаченко розповів також, що «Візир залишиться на озброєнні міліції: «Вони будуть як додатковий засіб, а TruCam стане основним помічником».

Коли ДАІ зможе закупити достатню кількість американських вимірників, поки неясно. На озброєння даішники мають намір узяти ще одного лазерного вимірника – «Арену» (виробляє та ж російська компанія, що й «Візир»). Новинка автоматична, охоплює одразу три смуги руху і здатна розпізнати три порушення одночасно.

Джерело:

proUA

Залиште коментар