Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкритий on-line доступ до реєстру втрачених паспортів

0 20

Міжнародне бюро кредитних історій (МБКІ) надає у режимі on-line легальний доступ до реєстру втрачених паспортів МВС України. Про це повідомляє прес-служба Бюро.

На сьогодні система повністю готова до роботи. Підготовчі роботи щодо її запуску, а також переговори з підписання договору між МБКІ та МВС почалися у березні цього року.

Доступ до бази втрачених паспортів відбувається у режимі реального часу. Скористатися послугою можуть юридичні особи – партнери Бюро: кредитно-фінансові установи, лізингові і страхові компанії тощо Для отримання доступу до реєстру МВС треба підписати основний договір про обмін та використання інформації з МБКІ.

Міжнародне бюро кредитних історій – перше серед українських бюро кредитних історій, що підписало договір з МВС.

«Доступ до реєстру втрачених паспортів МВС покликаний розширити комплекс послуг МБКІ, спрямованих на запобігання випадкам шахрайства з використанням чужих документів і зниження кредитно-фінансових ризиків партнерів», – говорить Ірина Миколаєнко, голова правління ЗАТ «Міжнародне бюро кредитних історій»

На сьогодні МБКІ уклало договори з 70 партнерами і щотижня обробляє понад 8 000 запитів про надання кредитних звітів із коефіцієнтом результативності пошуку, залежно від регіону України, близько 30-35%.

Залиште коментар