Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкритий новий інтернет проект для юристів і їхніх клієнтів

0 15

Legalans.com – це інтерактивний віртуальний простір, де кожен, кому необхідна правова допомога, може звернутися до експертів за безкоштовною порадою або найняти юриста для разової або постійної роботи.

Не дивлячись на недавнє відкриття, проект вже почав привертати аудиторію, зацікавлену в плідній і взаємовигідній співпраці. Користувачі активно удаються до допомоги основного розділу – Безкоштовна консультація, – ставлячи юристам до 100 питань щодня. І більшість з них вже протягом декількох годинників отримують оперативні і якісні відповіді.

Сайт надає клієнтам безкоштовну юридичну консультацію, а також можливість вибору саме тих юристів, які вам підходять і готові прийняти пропозицію про разову послугу або постійну роботу. Юристам же сайт допоможе удосконалити навики надання юридичній консультації, а, отже, приверне нових клієнтів.

Теги:

юридична консультація

Джерело:

право

Залиште коментар