Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкрито Тернопільський окружний адміністративний суд

0 17

6 червня 2008 року відбулося урочисте відкриття Тернопільського окружного адміністративного суду.

Участь в урочистому відкритті суду взяв, зокрема, заступник Голови Вищого адміністративного суду України Дмитро Ліпський. Він побажав суддям та працівникам апарату Тернопільського окружного адміністративного суду, щоб їхні професійні зусилля були винагороджені повагою та довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їхніх конституційних прав і свобод.

Д. Ліпський також відзначив, що саме від професіоналізму, принциповості та сумління суддівського корпусу адміністративних судів залежатиме, чи посяде адміністративна юстиція гідне місце в судовій системі нашої держави і чи справдяться сподівання наших співвітчизників на демократизацію судової влади в суверенній Україні.

Адреса суду: м. Тернопіль, вул. Князя Островського, 20
тел. 8(0352)22-01-36

Залиште коментар