Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкрито музей військової прокуратури

0 12

Сьогодні у військовій прокуратурі Центрального регіону України відбулося урочисте відкриття музею історії відомства, де представлені документи про створення і становлення військової прокуратури Київського військового округу.

За словами військового прокурора Центрального регіону України Миколи Голомші, в експозиції представлені фотографії керівників військової прокуратури, починаючи з 20-х років ХХ століття і до сьогодні. “Також у музеї відображено досвід діяльності військової прокуратури українського миротворчого контингенту в Республіці Ірак”, – сказав М.Голомша.

Він зазначив, що у музеї будуть влаштовуватися вихованцям Київського військового ліцею імені І.Богуна екскурсії. “Я впевнений, що окремі юнаки, побачивши історичний шлях військових прокурорів, оберуть для себе саме професію військового юриста, гідно продовжуючи наші традиції”, – переконаний М.Голомша.

Теги:

військова прокуратура

Джерело:

УНН

Залиште коментар