Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відібрано три громади для пілотного проекту з оцінки антикорупційної системи

0 18

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці із ПРООН в Україні визначило три громади, що візьмуть участь у пілотному проекті з оцінки стану антикорупційної системи.

Йдеться про територіальні громади Луцька, Хмельницького та Калуша. Загалом до відбору долучились 26 міських громад.

У рамках реалізації проекту буде проведено, зокрема, оцінку корупційних ризиків. За результатами роботи будуть розроблені чи оновлені антикорупційні програми територіальних громад.

«Ще в березні ми розпочали роботу із запровадження антикорупційного комплаєнсу Міністерства, проте працювати із питанням корупційних ризиків варто також і на рівні територіальних громад. У контексті децентралізації важливо не лише створювати умови для розвитку громад, а й забезпечувати постійну підтримку там, де місцевій владі може не вистачати експертизи та знань. Тому ми реалізуємо пілотний проект, де підтримаємо громади у питанні розбудови антикорупційної системи», – наголосив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Реалізація проекту допоможе громадам:

  • підвищити інвестиційну привабливість;
  • забезпечити прозоре управління;
  • підвищити довіру громадян до власних органів місцевого самоврядування.

«Сталий регіональний розвиток та відновлення неможливі без впровадження актуальних антикорупційних політик і програм, які відповідають стандартам ЄС і всього цивілізованого світу. Це непроста робота, особливо в умовах широкомасштабної війни, тому ми залучаємо до роботи з громадами фахові команди підтримки. Робота команд дозволить не тільки покращити антикорупційні стандарти й практики, а й посилити спроможність громад в цілому», – зазначила заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Азархіна.

Проект реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з ПРООН в Україні, за фінансової підтримки урядів Японії та Німеччини.

Громади, що виявили зацікавленість у конкурсі, однак не були відібрані до участі в проекті, будуть залучатися до подальших ініціатив Мінінфраструктури.

 

 

 

 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Залиште коментар