Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відеоконференції в тестовому режимі

0 12

Зокрема, відбулося тестування системи відеоконференцзв’язку між Державною судовою адміністрацією України, апеляційними судами Севастополя, Волинської області і СІЗО цих регіонів. Під час відеоконференції керівники судів і установ пенітенціарної системи обговорили питання якості зв’язку і технічні можливості. Про це повідомляє прес-служба ДСА.

Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк відзначив, що доки система відеоконференцзв’язку налагоджена з двома апеляційними судами і СІЗО цих регіонів, пізніше така ж система зв’язку буде застосована у всіх апеляційних загальних судах. Планується, що надалі відеоконференцзв’язок повинен запрацювати у всіх місцевих загальних судах.

А наступного дня було протестовано відеоконференцзв’язок між ДСА, апеляційним судом Харківської області і Харківським СІЗО. Під час тестування обговорювалися технічні характеристики устаткування для поліпшення якості зображення і звуку.

Нагадаємо, презентація системи відеоконференцзв’язку в Державній судовій адміністрації України відбулася 30 грудня 2011 року.

Теги:

ДСА

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар