Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбувся Пленум Вищого адміністративного суду України

20

19 грудня 2011 року під головуванням Голови Вищого адміністративного суду України Ігоря Темкіжева відбувся Пленум ВАСУ. Участь у його роботі взяли 54 члени Пленуму із 64-х та запрошені на Пленум перший заступник Міністра юстиції України Інна Ємельянова і заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк.

Пленум ВАСУ прийняв низку постанов. Так, зокрема, у цілому було прийнято постанову Пленуму Вищого адміністративного суду України «Про судову практику вирішення адміністративними судами спорів, що виникають у зв’язку із застосуванням статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни». Як зазначив секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович, Постанова покликана забезпечити правильне та однакове застосування адміністративними судами статті 6 Закону України від 18 листопада 2004 року № 2195-IV «Про соціальний захист дітей війни» (далі – Закон про соціальний захист дітей війни, Закон від 18.11.2004 № 2195-IV) щодо підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії.

На засіданні було внесено зміни і доповнення до постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 13.12.2010 № 2 «Про судову практику застосування статей 235–240 Кодексу адміністративного судочинства України». Необхідність прийняття змін до постанови обумовлена змінами в законодавстві. Таким чином, постанову привели у відповідність із діючими законами України.

Крім цього, члени Пленуму ВАСУ внесли зміни до постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 02.04.2007 № 3 «Про склад редакційної колегії друкованого органу Вищого адміністративного суду України». Відповідно до постанови затверджено нову редакційну колегію офіційного друкованого органу Вищого адміністративного суду України – науково-практичного видання “Вісник Вищого адміністративного суду України”, який готується до друку в видавничій організації “Юрінком Інтер”.

Теги:

Пленум ВАСУ, адміністративне судочинство

Джерело:

ЮВУ

Комментарии