Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбувся Пленум Вищого адміністративного суду України

0 20

19 грудня 2011 року під головуванням Голови Вищого адміністративного суду України Ігоря Темкіжева відбувся Пленум ВАСУ. Участь у його роботі взяли 54 члени Пленуму із 64-х та запрошені на Пленум перший заступник Міністра юстиції України Інна Ємельянова і заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк.

Пленум ВАСУ прийняв низку постанов. Так, зокрема, у цілому було прийнято постанову Пленуму Вищого адміністративного суду України «Про судову практику вирішення адміністративними судами спорів, що виникають у зв’язку із застосуванням статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни». Як зазначив секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович, Постанова покликана забезпечити правильне та однакове застосування адміністративними судами статті 6 Закону України від 18 листопада 2004 року № 2195-IV «Про соціальний захист дітей війни» (далі – Закон про соціальний захист дітей війни, Закон від 18.11.2004 № 2195-IV) щодо підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії.

На засіданні було внесено зміни і доповнення до постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 13.12.2010 № 2 «Про судову практику застосування статей 235–240 Кодексу адміністративного судочинства України». Необхідність прийняття змін до постанови обумовлена змінами в законодавстві. Таким чином, постанову привели у відповідність із діючими законами України.

Крім цього, члени Пленуму ВАСУ внесли зміни до постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 02.04.2007 № 3 «Про склад редакційної колегії друкованого органу Вищого адміністративного суду України». Відповідно до постанови затверджено нову редакційну колегію офіційного друкованого органу Вищого адміністративного суду України – науково-практичного видання “Вісник Вищого адміністративного суду України”, який готується до друку в видавничій організації “Юрінком Інтер”.

Теги:

Пленум ВАСУ, адміністративне судочинство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар