Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбувся III Всеукраїнський з’їзд третейських суддів України

0 76

23 грудня в приміщенні Інституту законодавства Верховної Ради України відбувся третій Всеукраїнський з’їзд третейських суддів України. У роботі з’їзду взяли участь судді третейських судів з різних регіонів України. Делегати обговорили питання розвитку третейського способу вирішення суперечок на Україні, самоврядності третейських суддів, і діяльності Третейської палати України.

За результатами з’їзду булла прийнята Резолюція, яка була направлена Президентові України, Верховній Раді України і Міністерству юстиції України, у якій підкреслена необхідність приведення законодавства України про третейські суди у відповідність до міжнародних нормативів і стандартів арбітражу.

На окрему увагу, на думку третейських суддів, заслуговує проблема законодавчої фіксації статусу Третейської палати України, а саме – створення механізмів її державної реєстрації.

Окрім іншого, на з’їзді було затверджено в новій редакції Положення про Третейську палату України, а також обраний голова Третейської палати України, яку терміном на три роки очолить представник Рівненської області Олег Прокопчук.

Теги:

третейські суди України

Залиште коментар