Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбулося засідання Секції інтелектуальної власності ААУ

0 18

Засідання секції було присвячене питанням договорів у сфері інтелектуальної власності.

Відкрив засідання Олег Чернобай, член Правління ААУ, голова Київського відділення Асоціації адвокатів України, адвокат, який привітав присутніх та поділився із присутніми своїм досвідом укладання договорів у сфері інтелектуальної власності, а також проблемами, з якими стикаються сторони при виконанні зазначених договорів. Про це повідомили в ААУ.

До дискусії приєднався Олександр Дорошенко, к.ю.н., заступник директора з експертної роботи Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрНУ, який звернув увагу присутніх на тому, що спеціальні закони у сфері інтелектуальної власності не приведені у відповідність до Цивільного кодексу України, що призводить до неоднозначної судової практики та проблем із обсягом прав, які надаються за відповідними договорами.

Продовжив роботу секції Олександр Пічкур, завідувач відділу промислової власності Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрНУ. Він проаналізував міжнародну та національну практику формування договірних відносин у сфері інтелектуальної власності, нагадав історію становлення інститутів патентного права.

Наступною виступала Олена Кияшко, незалежний оцінювач інтелектуальної власності, патентний повірений, яка ґрунтовно висвітлила правове регулювання оподаткування операцій з об’єктами інтелектуальної власності, акцентувала увагу присутніх на положеннях, які мають передбачатися у договорах щодо розпоряджання правами інтелектуальної власності задля унеможливлення ризиків претензій з боку контролюючих та податкових органів.

Завершив роботу Секції Микола Потоцький, к.ю.н., адвокат, патентний повірений, голова Секції інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України, який окреслив основі проблеми, які виникають під час державної реєстрації договорів щодо розпоряджання правами інтелектуальної власності та надав рекомендації учасникам засідання, врахування яких дозволить уникнути запитів та повернення документів, поданих на реєстрацію.

Нагадаймо, видавнича організація “Юрінком Інтер” та асоціація адвокатів України нещодавно підписали меморандум про співробітництво та інформаційну підтримку.

 

Теги:

Асоціація адвокатів України, патентне право, інтелектуальна власність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар