Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбулося перше засідання Науково-консультативної ради при ВССУ

0 11

2 грудня 2011 року відбулося перше засідання Науково-консультативної ради при Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

У вступному слові Голова ВССУ, голова Науково-консультативної ради Леонід Фесенко, привітавши її членів з призначенням, зупинився на найважливіших аспектах подальшої роботи. Передусім це вивчення і опрацювання проектів узагальнень практики застосування судами цивільної та кримінальної юрисдикцій норм матеріального і процесуального права з метою забезпечення їх однакового застосування при розгляді справ; попередній розгляд проектів постанов пленуму ВССУ щодо надання роз’яснень рекомендаційного характеру з питань застосування судами цивільної та кримінальної юрисдикцій законодавства України під час розгляду справ; вивчення та надання рекомендацій з питань правового характеру, що виникають у судовій практиці.

Із питання затвердження плану роботи Науково-консультативної ради на 2012 рік доповів заступник Голови ВССУ Микола Пшонка. За його словами, головним завданням Науково-консультативної ради є сприяння стабільності тлумачення законодавства України та забезпечення єдності судової практики, повідомляє прес-служба ВССУ.

Було затверджено орієнтовний план роботи Науково-консультативної ради на 2012 рік у частині підготовки узагальнень та проектів постанов пленуму у трьох секціях: цивільного судочинства, кримінального та адміністративного судочинства й судоустрою й статусу суддів.

Теги:

ВССУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар