Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбулася зустріч Президента України з Міністром юстиції. Тема зустрічі – звіт про завершення роботи над новою редакцією Кримінально-процесуального кодексу.

0 51
 

Президент України Віктор Ющенко провів робочу зустріч з Міністром юстиції України Миколою Оніщуком.

Головна тема зустрічі – звіт про завершення роботи над новою редакцією Кримінально-процесуального кодексу, оскільки це є одним із зобов’язань, які прийняла на себе Україна під час вступу до Ради Європи.

Наступного тижня до Києва прибувають члени Моніторингового комітету ПАРЄ для вивчення ситуації із завершенням роботи над новою редакцією Кримінально-процесуального кодексу.

Також під час зустрічі йшлося про аспекти державотворення та правотворення.

У зустрічі також взяли участь заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді України – Представник Президента України у Центральній виборчій комісії Марина Ставнійчук, заступник Глави Секретаріату Президента України Ігор Пукшин та заступник Глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний.

Залиште коментар