Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбулася конференція суддів господарських судів України

0 19

14 жовтня 2011 року у конференц-залі Вищого господарського суду України відбулася конференція суддів господарських судів України.

У ході засідання голова Ради суддів господарських судів України Олександр Удовиченко прозвітував про роботу Ради суддів господарських судів України. Він вказав на основні напрямки роботи Ради та заходи щодо вирішення внутрішніх питань діяльності господарських судів і суддів, а також висловив пропозиції щодо шляхів удосконалення діяльності господарських судів у цілому.

Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк поінформував про фінансове та організаційне забезпечення діяльності господарських судів у 2011 році. Він зазначив, що до кінця року Державною судовою адміністрацією України планується погасити заборгованість з виплати грошового утримання суддям господарських судів та кредиторську заборгованість минулих років щодо капітальних видатків та наголосив, що в зв’язку з прийняттям Закону України «Про судовий збір» з’явиться можливість збільшити джерела фінансування судів, зокрема господарських, і вже на сьогодні проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» передбачено збільшення видатків господарських судів України на 25 млн грн.

Теги:

господарське судочинство, судовий збір, Державна судова адміністрація України

Джерело:

ДСА

Залиште коментар