Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбулася конференція суддів адміністративних судів України

0 18

Делегати конференції суддів адміністративних судів України обрали 11-го члена ради суддів адміністративних судів – суддю Вищого адміністративного суду України Валентину Ємельянову.

Також на конференції були обрані троє делегатів від Вищого адміністративного суду України на XI з’їзд суддів України – Ігор Темкіжев, Микола Кобилянський та Любов Гончар.

Серед іншого на конференції розглянуто звіт ради суддів адміністративних судів. За словами голови ради суддів адмінсудів Миколи Кобилянського, рада протягом року надавала практичну та методологічну допомогу судам, а також прийняла ряд рішень з метою вирішення актуальних питань, що належать до компетенції цього органу суддівського самоврядування. Зокрема, протягом звітного періоду відбулося 18 засідань органу суддівського самоврядування адміністративної юрисдикції, було прийнято 210 рішень, органам державної влади і вищим органам суддівського самоврядування було направлено 600 листів.

Крім того, конференція суддів адміністративних судів України заслухала інформацію Голови Державної судової адміністрації України Руслана Кирилюка з організаційно-матеріального забезпечення діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів у період 2011-2012 років. «Якщо минулого року нам виділили 2,5 млрд гривень на судову систему, то цього року ми маємо бюджет 4 млрд гривень – 3 млрд гривень в загальному фонді та 1 млрд гривень у спеціальному фонді», – відзначив Руслан Кирилюк. «Однак, актуальною проблемою є низька оплата праці працівників апаратів судів», – сказав голова ДСА.

Теги:

ВАСУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар