Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Від Тимошенко відкололася третина її блоку: йде партія Онопенка

0 15

УСДП вирішила призупинити свою участь в об’єднаній опозиції, лідером якої обрано екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко. Про це свідчить протокол засідання політради партії, який потрапив у розпорядження «Дело».

Формальним приводом для такого демаршу, згідно з текстом документа, стало те, що партія «фактично усунена від процесу формування опозиційного уряду». Керівництво політичної сили також підкреслило, що 17 березня, під час підписання заяви про об’єднану опозицію, замглави партії народний депутат Олена Шустік нібито перевищила свої повноваження і підписала документ, хоча глава партії – колишній заступник міністра юстиції Євген Корнійчук – її на це не уповноважував. Також політрадою була призначена переговорна група у складі 5 чоловік під керівництвом Корнійчука для проведення переговорів з різними політсилами.

Блок Юлії Тимошенко складається з трьох партій: «Батьківщина», «Реформи і порядок» Сергія Соболєва та Українська соціал-демократична партія під керівництвом Євгена Корнійчука.

УСДП контролюється главою Верховного Суду Василем Онопенком і його зятем, колишнім замміністра юстиції Євгеном Корнійчуком.

Джерело:

proUA

Залиште коментар