Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Від сьогодні набуває чинності закон про звільнення УЄФА від податку на прибуток і ПДВ на час діяльності в Україні

0 14

Закон опублікований в газеті “Урядовий кур’єр” від 26 травня 2011 р.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович 20 травня 2011 р. підписав закон № 3292-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування УЄФА”. Закон передбачає звільнити УЄФА від оподаткування прибутку і сплати ПДВ за підсумками діяльності в Україні.

Верховна Рада України 21 квітня 2011 р. в ході вечірнього засідання прийняла за основу і в цілому урядовий законопроект, що передбачає звільнити УЄФА від оподаткування прибутку і сплати ПДВ за підсумками діяльності в Україні. Відповідний проект № 8332 від 04.04.2011 р. “Про внесення змін до Податкового кодексу України відносно оподаткування УЄФА”, ініційований Кабінетом міністрів України, підтримали 266 народних депутатів.

Теги:

Податковий кодекс України, УЄФА

Джерело:

РБК

Залиште коментар