Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Від сьогодні можна оформити ДТП за спрощеною схемою

0 19

Для України набула чинності міжнародна Конвенція про право, що застосовується до дорожньо-транспортних пригод. Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, приєднання України до Конвенції надасть можливість ефективно та уніфіковано вирішувати питання щодо права, яке має застосовуватися до осіб та їх майна, причетних чи постраждалих при дорожньо-транспортній пригоді. Конвенція також сприятиме уникненню колізій, що виникають при вирішенні питань застосування права.

Міністр юстиції зазначив, що на сьогодні дана Конвенція застосовується на територіях 21 держави світу, які приєдналися до цієї міжнародної угоди. Зокрема, крім України, сторонами Конвенції є також Австрія, Бельгія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Іспанія, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Марокко, Нідерланди, Польща, Сербія, Словаччина, Словенія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія.

Країни, що приєдналися до Конвенції, зобов‘язалися визнавати, що правом, яке застосовується до дорожньо-транспортних пригод, є внутрішнє право держави, у якій відбулася пригода.

Конвенція також охоплює випадки визначення відповідальності, коли транспортний засіб не зареєстрований чи зареєстрований в кількох державах. Угодою визначаються межі застосування права. Крім того, Конвенція передбачає можливість безпосереднього звернення до страховика або особи, яка несе відповідальність.

Конвенцію про право, що застосовується до дорожньо-транспортних пригод, було укладено 4 травня 1971 року в рамках Гаазької конференції з міжнародного приватного права.

Теги:

Конвенція про право, що застосовується до дорожньо-транспортних пригод, Міністр юстиції, ДТП

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар