Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Від сьогодні банкам заборонено продавати валюту більше, ніж на 80 тис грн на день одній фізособі

0 28

Від сьогодні набирають чинності обмеження Національного банку України на продаж іноземної валюти. Зокрема, Нацбанк заборонив комерційним банкам здійснювати продаж іноземної валюти одній особі в один операційний день на суму, що перевищує еквівалент 80 тис. грн.

Це передбачено постановою НБУ №538 від 9 вересня 2009 року «Про затвердження змін до Інструкції про порядок організації і здійснення валютно-обмінних операцій на території України» (реєстрація в Мін’юсті – 9 листопада п.р.).

Крім того, Нацбанк визначив, що операції з купівлі валюти на суму, що перевищує 15 тис. грн., мають здійснюватися після пред’явлення документа, що засвідчує особу із зазначенням у довідках і квитанціях прізвища, імені, по батькові покупця. Якщо сума такої операції перевищує 50 тис. грн., у квитанціях додатково мають бути вказані серія і номер паспорта, місце проживання та ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків.

У постанові забороняється комерційним банкам змінювати значення курсу купівлі і продажу іноземних валют впродовж операційного дня. Курси має встановлювати голова правління банку до початку робочого дня.

Вказаною постановою Нацбанк також наділив себе правом встановлювати граничні розміри маржі з операцій на готівковому валютному ринку.

Джерело:

proUA

Залиште коментар