Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Від початку місяця відкрито 5 центрів безоплатної правової допомоги

0 18

Міністр юстиції Олександр Лавринович зазначив, що нині в Україні зареєстровано центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Сумській та Хмельницькій областях.

До кінця серпня цього року планується завершити державну реєстрацію центрів в Автономній Республіці Крим у містах Києві та Севастополі, інших областях України.

Олександр Лавринович нагадав, що центри утворюються відповідно до наказу Міністерства юстиції від 2 липня 2012 року № 986/5 «Про утворення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги» та Плану утворення системи установ, уповноважених законом на надання безоплатної вторинної правової допомоги, на друге півріччя 2012 року.

Першим був відкритий Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, створений на базі Офісу громадського захисту у місті Хмельницькому, який з’явився за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Теги:

правова допомога

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар