Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВГСУ відмовився повертати Росії три мільярди боргу Тимошенко

0 29

Вищий госпсуд України відмовив Міноборони Росії у відшкодуванні йому Кабміном боргу корпорації “Єдині енергетичні системи України” на суму 3 млрд 113 050 000 грн. Відповідне рішення суд прийняв 6 серпня.

Раніше Міноборони РФ оскаржило у Вищому госпсуді рішення судів нижчих інстанцій від квітня і травня 2014 року, які скасували рішення від 2012 про повернення боргу Росії.

Як відомо, в рамках виконання рішення суду від вересня 2012 року уряд України перерахував Міноборони РФ 38,676 млн грн, проте потім домігся в суді зміни рахунку, з якого стягувалися кошти: “з будь-якого рахунку, виявленого під час виконання рішення” на “з рахунку за бюджетною програмою КПКВ 3504030”, що призвело до зупинки виплат.

Російська сторона наполягає, що компанія ЄЕСУ в часи, коли її очолювала Юлія Тимошенко, необгрунтовано припинила поставку будматеріалів до Росії, хоча повинна була робити це відповідно до контракту.

Залиште коментар