Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВГО «Асоціація суддів України» прийнята до Міжнародної асоціації суддів

0 17

Українська делегація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація суддів України» (АСУ) на чолі з Президентом Асоціації Олегом Присяжнюком повернулася зі Стамбула (Туреччина), де з 2 по 9 вересня  брала участь у роботі 54-го щорічного саміту Міжнародної асоціації суддів.

Як повідомила прес-служба ВГО «Асоціація суддів України», підсумком роботи органів Міжнародної асоціації суддів в рамках заходу стало прийняття рішення на користь приєднання Асоціації суддів України у статусі повноправного члена Міжнародної асоціації суддів.

Особлива увага Міжнародної асоціації суддів була приділена виченню системи правосуддя в Україні. Призначені Міжнародною асоціацією суддів доповідачі по Україні суддя Апеляційного суду Швейцарі Штефан Гасс та федеральний суддя Сполучених Штатів Америки Чарльз Сімпсон досліджували в період 2010 – 2011 років поруч з аспектами діяльності Асоціації суддів України питання забезпечення в Україні незалежності суддів та судів, реальне дотримання в Україні принципу розподілу влад на законодавчу, виконавчу та судову, дотримання прав і свобод людини, верховенства права, а також реформування судової системи, розпочате в 2010 році з прийняттям Закону України “Про судоустрій та статус суддів”.

Міжнародна асоціація суддів була заснована у місті Зальцбург (Австрія) в 1953 році як професійна неполітична неурядова організація, що об’єднує національні асоціації суддів, членом якої можна стати за рішенням Центральної ради. Вона має дорадчий статус при Організації об’єднаних націй та Раді Європи. До складу організації входять 77 національних асоціацій та представницьких груп з п’яти континентів. Головною метою Міжнародної асоціації є гарантування незалежності суду, як невід’ємної умови функціонування судової системи, а також прав і свобод людини.

Теги:

Асоціація суддів України, суддівське самоврядування

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар