Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд повернув озеро територіальній громаді Києво-Святошинського району

0 3


Чабанівська селищна рада звернулась до Господарського суду Київської області з позовом щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з метою використання для суспільних потреб (створення міського парку біля озера) та зобов`язання передати земельну ділянку в належному стані відповідно до її цільового призначення. 
В 2005 році між Чабанівською селищною радою та ТОВ «Валентина і Анатолій» був укладений договір оренди земельної ділянки, розташованої в с. Новосілки Києво-Святошинського району Київської області по вул. Озерна, загальною площею 4,5182 га.

Оренда земельної ділянки передбачала створення зони відпочинку для місцевих мешканців, однак протягом тривалого часу орендар не виконував роботи з благоустрою території. Крім того, у своїх численних зверненнях мешканці смт Чабани та с. Новосілки неодноразово звертали увагу на занедбаний стан зазначеної земельної ділянки.

Рішенням суду першої інстанції позовні вимоги Чабанівської селищної ради було задоволено повністю. Північний апеляційний господарський суд, погоджуючись із рішенням місцевого господарського суду, залишив без задоволення скаргу ТОВ «Валентина і Анатолій».

10 грудня 2019 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду залишив без задоволення касаційну скаргу ТОВ «Валентина і Анатолій».

З повним текстом постанови КГС ВС у справі № 911/2850/18 можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/.

 

Залиште коментар