Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд почав розгляд справи Романа Насірова до ДФС України щодо його повноважень на посаді керівника цієї установи

0 88

22 серпня 2019 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду почав розгляд касаційних скарг у справі за позовом Романа Насірова до Державної фіскальної служби України про встановлення наявності та відсутності повноважень позивача як суб’єкта владних повноважень.

Справа розглядається за касаційними скаргами Генеральної прокуратури України в особі заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро України, Акціонерного товариства «Укргазвидобування».

Під час судового засідання позивач подав клопотання про надання йому додаткового часу для ознайомлення з матеріалами справи і просив відкласти її розгляд.

Особи, які подали касаційні скарги, не заперечували проти відкладення розгляду справи.

Задовольнивши клопотання позивача і його представника, заслухавши думку всіх учасників процесу, Верховний Суд відклав розгляд справи на 12 вересня 2019 року.

З рішеннями у справі № 826/7320/17 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://www.reyestr.court.gov.ua/.

 

За повідомленням прес-служби суду 

Залиште коментар