Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд вирішив, що Луценко не бив Черновецького

0 102

Сьогодні Верховний Суд України відхилив касаційну скаргу Генеральної прокуратури України на рішення Подільського районного суду Києва, який закрив всі кримінальні справи порушені проти міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомив член депутатської групи «Народна самооборона» Геннадій Москаль, повідомили «proUA» у прес-службі НС.

«Вивчивши матеріали у судовому засіданні, суд виніс рішення касаційну скаргу Генеральної прокуратури відхилити, а рішення Подільського районного суду м. Києва залишити в силі», – повідомив він.

«Таким чином повністю поставлено крапку в кримінальних справах щодо польотів міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на службовому літаку, а також щодо інциденту Юрія Луценка з мером міста Києва Леонідом Черновецьким», – зазначив Москаль.

Нагадаємо, 3 червня 2008 року Подільський райсуд Києва визнав незаконним порушення кримінальної справи стосовно Луценка.

Також стосовно Луценка було порушено кримінальну справу після інциденту з мером Києва Леонідом Черновецьким 18 січня 2008 року після засідання Ради національної безпеки і оборони.

26 травня Генпрокуратура перекваліфікувала кримінальну справу з «нанесення легких тілесних ушкоджень» на «посадовий злочин».

Джерело:

proUA

Залиште коментар