Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний суд відстрочив страту

0 19

Верховний суд Індії призупинив виконання смертного вироку єдиному вцілілому терористу Аджмалу Аміру Касабу, який 2008 року брав участь у терористичній атаці на індійський мегаполіс Мумбаї, в результаті якої загинуло понад 160 людей.

За інформацією ЗМІ, суд прийняв рішення про цю відстрочку, щоб мати можливість розглянути петицію засудженого, у якій він просить переглянути вирок. “Ми маємо надати йому повну можливість захищати себе відповідно до закону. Це та ціна, яку ми повинні заплатити, щоб дотриматися верховенства закону”, — сказав один із членів Верховного суду Афтаб Алам.

Очікується, що остаточне рішення у справі Касаба винесуть 31 січня.

Терористична атака на Мумбаї відбулася 26 листопада 2008 року, її жертвами стали 166 людей, сотні отримали поранення. Тоді група бойовиків, які прибули, за даними слідства, із Пакистану, розстрілювала людей на вулицях, у кафе, на вокзалі, а потім засіла у п’ятизіркових готелях і дві доби чинила опір спецназівцям.

Касаб — єдиний із 10 бойовиків, що атакували Мумбаї, котрого вдалось узяти живим. Терористи дісталися до Мумбаї морем на рибальському човні. Висадившись 26 листопада 2008 року на міському пляжі, вони розбилися на групи і вирушили до міста. Бандити холоднокровно вбивали мирних жителів, після чого засіли в готелях та у Єврейському культурному центрі. Операція з їхнього знищення тривала майже 60 годин. У результаті нападу терористів загинуло 166 людей, сотні отримали поранення.

Раніше, в лютому цього року, Високий суд Бомбея затвердив смертний вирок Касабу, після чого його захист оскаржив це рішення у Верховному суді країни.

Теги:

Верховний суд Індії, виконання смертного вироку, терорист Аджамал Амір Касаб, терористична атака індійського мегаполісу Мамбаї, Пакистан, розстрілювали людей на вулицях, Європейський культурний центр, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 41

Залиште коментар