Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд України скасував постанови про закриття кримінальної справи проти І.Бакая.

0 12

Верховний Суд України скасував постанову Печерського районного суду Києва, а також Апеляційного суду про закриття кримінальної справи проти колишнього голови Державного управління справами Ігоря Бакая. Справу І.Бакая направили на новий судовий розгляд до Печерського райсуду Києва в новому складі суддів, повідомляє радіо “Свобода”.

Із жовтня 2003 по грудень 2004 рр. І.Бакай очолював Держуправління справами.

Він виїхав з України до Росії у 2004 р. після своєї відставки. В Україні проти екс-чиновника порушили низку кримінальних справ. Зокрема, його звинувачували в перевищенні та зловживанні службовими повноваженнями, незаконному відчуженні державного майна. Збитки державі, яких було завдано І.Бакаєм на посаді керівника Держуправління справами, перевищили, за даними правоохоронців, 350 млн грн.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар