Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний суд України повернув «Квазар» в часи дорейдерського захоплення

0 27

Верховний Суд України скасував рішення усіх господарських судів України, які стосувались передачі прав власності ОАО «Квазар», повідомили «proUA» у прес-службі ВСУ.

Зокрема, скасовано Постанову Вищого господарського суду України від 25 листопада 2008 року та Рішення Господарського суду міста Києва від 15 травня 2008 року.

Постановою Судової палати у господарських справах Верховного Суду України справу направлено на новий розгляд до господарського суду першої інстанції зі стадії прийняття позовної заяви.

Прес-служба ВСУ відзначає, що «за результатами проведеної перевірки заступник Голови Ради суддів України Олександр Волков ініціював питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді господарського суду м. Києва Мандринченка О.В., під головуванням якого було розглянуто дану справу у суді першої інстанції».

Джерело:

proUA

Залиште коментар