Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд просить КС перевірити конституційність пакету антикорупційних законів

0 25

Верховний Суд просить Конституційний Суд перевірити конституційність низки положень пакету з трьох антикорупційних законів, що набирають чинності з 1 січня 2010 року. Про це повідомила прес-служба КС.

Зокрема, Верховний Суд просить КС перевірити конституційність окремих положень законів «Про принципи запобігання та протидії корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» і «Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень», прийнятих Верховною Радою 11 червня.

Це подання надійшло до КС 14 грудня.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи занепокоєна рішенням Верховного Суду перевірити конституційність пакету антикорупційних законів.

На думку Верховного Суду, низка положень цих законів звужують конституційні права громадян і прямо суперечать положенням Конституції.

11 червня Рада визначила основи запобігання та протидії корупції, ухваливши законопроекти №0875 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів про відповідальність за корупційні правопорушення» №0876 «Про принципи запобігання і протидії корупції» і №0877 «Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень».

Джерело:

proUA

Залиште коментар