Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний суд дозволив випускати за кордон боржників

0 20

Верховний суд України ухвалив рішення, яке може кардинально змінити ставлення до них, пише газета “Сегодня”. Судді розглядали позов одного комерційного банку до трьох позичальників, які завинили за кредитами.

Раніше суди першої інстанції та апеляційний тримали сторону банкірів. Тож ухвалювали рішення – заборонити боржникам виїзди за кордон, доки не повернуть позиченого. Однак Верховний суд із посиланням на Конституцію та право людини на вільне пересування став на бік боржників. Та скасував попередні рішення. Юристи пояснюють, це сигнал для всіх судових установ першої та другої інстанції діяти так само. Адже на практиці вони орієнтуються на попередні рішення Верховного суду в аналогічних справах.

Теги:

ВСУ, заборгованість

Залиште коментар