Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховні правозахисники від України

0 17

Сьогодні у Страсбурзі створено Міжнародний громадський правозахисний рух “Світ без нацизму”, який об’єднав національні правозахисні рухи 24 країн світу, в тому числі США, Росії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі, Угорщини, країн Балтії, Люксембургу, України, повідомили у прес-службі Ганни Герман.

На першій генеральній асамблеї Міжнародного правозахисного руху обрано правління організації. Від України до правління ввійшли Леонід Кравчук, Ганна Герман, Станіслав Стукальський (підприємець) та Андрій Гаджаман.

Правління обрало верховних правозахисних комісарів від кожної країни. Верховним правозахисним комісаром від України обрано Ганну Герман. Вона ввійшла також до президії правління Міжнародного правозахисного руху “Світ без нацизму”.

Джерело:

УНН

Залиште коментар