Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховне введення

0 19

2 листопада 2012 року під головуванням Голови Верховного Суду України Петра Пилипчука відбулося чергове засідання Пленуму Верховного Суду України, на якому розглядалося  єдине питання — введення до персонального складу судової палати Верховного Суду України судді Верховного Суду України Фесенка Леоніда Івановича.

Пленум постановив увести суддю Фесенка Леоніда Івановича до персонального складу Судової палати у господарських справах Верховного Суду України.

Як повідомляла прес-cлужба Верховного Суду України, відповідно до постанови Верховної Ради України від 18 вересня 2012 року № 5262-VI «Про обрання суддів» на посаду судді Верховного Суду України обрано Фесенка Леоніда Івановича. Наказом Голови Верховного Суду України від 19 жовтня 2012 року № 783-к Фесенка Л.І. зараховано до штату Верховного Суду України.

Теги:

Фесенко Леонід, Верховний Суд України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар