Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада зняла з розгляду законопроект про штрафи для «незареєстрованих інформагентств»

0 17

5 липня Верховною Радою України було знято з розгляду законопроект №6603 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи державної реєстрації інформаційних агентств», який пропонує вводити штрафи для «незареєстрованих інформагентств».

Цей законопроект Кабінет Міністрів подав на розгляд ще у липні 2010 року. Фактично ним передбачалося введення штрафів для інформагенцій, що не мають державної реєстрації – Інтернет-видань.

За документом, випуск або розповсюдження інформаційної продукції інформаційним агентством без його державної реєстрації як суб’єкта інформаційної діяльності або після припинення провадження агентством інформаційної діяльності, а також ухилення від перереєстрації інформаційного агентства у передбачених законом випадках, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 2040 гривень.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 5100 гривень.

Теги:

Верховна Рада України, законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи державної реєстрації інформаційних агентств», незареєстровані інформагентства, штрафи для інформагенцій, інтернет-видання, розповсюдження інформаційної продукції інформаційним агентством без його державної реєстрації як суб’єкта інформаційної діяльності або після припинення провадження агентством інформаційної діяльності, скачати безкоштовно

Залиште коментар