Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу

19

Верховна Рада України прийняла Закон України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”.

Під час прийняття цього Закону проголосувало 240 народних депутатів з 369 зареєстрованих в сесійній залі України.

Відповідно до Закону, кредити від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів залучаються державою на підставі міжнародних договорів України і відносяться до державних зовнішніх запозичень.

Також за текстом закону, у складі державного бюджету може створюватися державний фонд регіонального розвитку за рахунок надходжень загального фонду державного бюджету.

Теги:

Закон України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”, народні депутати, державний бюджет, держбюджет, регіональний розвиток, загальний фонд державного бюджету

Джерело:

УНІАН

Комментарии