Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу

0 19

Верховна Рада України прийняла Закон України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”.

Під час прийняття цього Закону проголосувало 240 народних депутатів з 369 зареєстрованих в сесійній залі України.

Відповідно до Закону, кредити від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів залучаються державою на підставі міжнародних договорів України і відносяться до державних зовнішніх запозичень.

Також за текстом закону, у складі державного бюджету може створюватися державний фонд регіонального розвитку за рахунок надходжень загального фонду державного бюджету.

Теги:

Закон України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”, народні депутати, державний бюджет, держбюджет, регіональний розвиток, загальний фонд державного бюджету

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар