Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом»

0 27

Проектом (реєстр. №3062), зокрема, пропонується розширити перелік суб’єктів первинного фінансового моніторингу, включивши до нього нотаріусів, адвокатів, суб’єктів підприємницької діяльності, що надають юридичні послуги, торговців нерухомістю (ріелтерів), операторів поштового зв’язку (в частині здійснення ними переказу грошей), торговців дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, аудиторів, аудиторських фірм, юридичних осіб, які проводять будь-які лотереї, суб’єктів підприємницької діяльності, що надають послуги з бухгалтерського обліку, та деяких інших представників не фінансових професій. Водночас доповнено перелік державних органів, що здійснюють регулювання та нагляд за такими суб’єктами — міністерство юстиції, фінансів, економіки, транспорту та зв’язку.

Також передбачено створити механізм зупинення операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом.

Відповідні зміни «ґрунтуються не тільки на Сорока рекомендаціях FATF, а й на Конвенції про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, яка була ратифікована Верховною Радою України 17 грудня 1997 року».

Джерело:

Дебет – Кредит

Залиште коментар