Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада України пропонує встановити кримінальну відповідальність за порушення правил утримання собак

0 25

Законопроектом вносяться доповнення до Кримінального кодексу України. Зокрема в проекті закону зазначается, що порушення правил утримання собак або інших тварин, утримання їх у місцях, де це заборонено, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця а також вигулювання собак без повідків і намордників чи в невідведених для цього місцях, якщо це спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, тяжке тілесне ушкодження – карається штрафом від п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.

Водночас ті самі дії, якщо вони спричинили смерть потерпілого або вчинені повторно – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

.

Теги: Новини права, Кримінальний кодекс України, кримінальна відповідальність власників собак,  Уголовный кодекс Украины, уголовная ответственность владельцев собак, новости права

Залиште коментар