Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна рада ухвалила законопроект, що збільшує матеріальну допомогу при народженні дитини

0 12

Верховна рада України ухвалила в цілому законопроект № 7350 «Про внесення зміни до статті 15 закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” (щодо матеріальної підтримки материнства і дитинства)”, яким передбачається збільшення суми матеріальної допомоги при народженні дитини.

Ухваленим законопроектом, що був ініційований Президентом, передбачено збільшення загальної суми матеріальної допомоги: на першу дитину – з 12240 до 25 050 грн, на другу – до 50 тис. 100 грн., на третю – до 100 200 грн.

Раніше першим заступником голови Адміністрації Президента Іриною Акімовою зазначалося, що законопроект збільшує не тільки загальну суму допомоги, а й разову виплату, яка надається безпосередньо після народження, яка складає 8350 грн. Також збільшується термін виплати матеріальної допомоги: для першої дитини – з 1 до 2 років, для другої – з 2 до 4 років, з 3 до 6 років – для третьої дитини.

Теги:

Новини права, розмір матеріальної допомоги при народженні дитини, Верховна рада України, українське законодавство, новини законодавства України, Адміністрація Президента України, АПУ, срціальна підтримка малозабезпеченим сім’ям

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар