Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада ухвалила у першому читанні Податковий кодекс

0 32

Верховна Рада України має намір прийняти доопрацьований Кабінетом Міністрів Податковий кодекс України, повідомляє proUA з посиланням на «Українські новини».

Проект містить 19 розділів, в яких 340 статей, і передбачає набрання кодексом чинності, за винятком низки норм, з 1 січня 2011 року.

Також документ встановлює і регулює загальнодержавні та місцеві податки і збори, а також їх адміністрування. В законопроекті передбачається скорочення кількості загальнодержавних податків і зборів з 29 до 19 і місцевих – з 14 до 4 (податок на нерухоме майно, збір за підприємницьку діяльність, збір за місце для паркування транспорту і туристичний збір).

Теги:

Новини права, Податковий кодекс України, текст, проект нового податкового кодексу, Верховна рада України, податкова система України, загальнодержавні податки та збори

Джерело:

proUA

Залиште коментар