Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада спробує відновити пеню за прострочення комунальних платежів

0 18

Наприкінці вересня Верховна Рада України розгляне питання відновлення пені за борги з житлово-комунальних послуг. Про це говориться в меморандумі української влади МВФ, спрямованому в рамках відновлення кредитного співробітництва.

“Таким чином, на будь-яку заборгованість із комунальних платежів, накопичену після 1 жовтня 2010 року, буде нараховуватися пеня”, – зазначається в документі. Крім цього, у меморандумі повідомляється, що рахунки за теплову енергію й інші види комунальних послуг будуть розділені.

Нагадаємо, закон про тимчасову заборону стягнення з громадян пені за несвоєчасне внесення плати за послуги житлово-комунального господарства був прийнятий Радою у 1996 році.

Теги:

Новини права, Міжнародний валютний фонд, кредити, зовнішній борг борг України, міжнародне співробітництво, плата за квартиру, квартплата, ЖКГ, пеня, рахунки за квартиру
Новости права, Международный валютный фонд, внешний долг Украины, задолженность, коммунальные платежи, коммунальные услуги, ЖКХ, жилищно-коммунальное хозяйство, счет за квартиру

Залиште коментар