Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада ратифікувала низку міжнародних угод.

0 13

Верховна Рада ратифікувала низку міжнародних угод.

За закон № 0092 про ратифікацію Кредитної угоди (проект “Будівництво високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС- Київська”) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку проголосували 369 депутатів.

За закон №0100 про ратифікацію угоди про позику (проект з передачі електроенергії) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Листа про внесення змін до фінансових умов Угоди про позику (проект з передачі електроенергії) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку проголосували 373 депутати.

За закон №0068 про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2005 р.) проголосували 367 депутатів.

За закон №0090 про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2006 р.) проголосували 375 депутатів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар