Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада прийняла постанову про зменшення вдвічі заробітної плати високопосадовцям та їх заступникам

0 40

Верховна Рада на засіданні у вівторок прийняла постанову “Про заходи щодо впорядкування окремих видатків Державного бюджету України”, якою передбачено зменшити вдвічі заробітну плату високопосадовцям та їх заступникам. За ухвалення цієї постанови проголосувало 374 із 423 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Зокрема, документ підтримали: 151 депутат від фракції Партії регіонів, 142 – від БЮТ, 34 – від фракції “Наша Україна – Народна самооборона“, 27 – від КПУ та 20 – від Блоку Литвина.

Як зазначається у постанові, з метою скорочення видатків Держбюджету в період фінансово-економічної кризи на матеріально-технічне забезпечення органів державної влади, оплату праці, соціально-побутове забезпечення посадових осіб Кабінету Міністрів доручено впорядкувати заробітну плату Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, віце-прем’єр-міністрів, народних депутатів, керівного складу РНБО, Секретаріату Президента, Державного управління справами, Апарату Верховної Ради, Секретаріату Кабінету Міністрів, керівників інших центральних органів виконавчої влади, голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. А саме: тимчасово до 1 січня 2010 року зменшивши вдвічі максимальний розмір заробітної плати цих посадових осіб та їх заступників.

Згідно з постановою, уряд має терміново, до 16 березня 2009 року, подати до Верховної Ради пропозиції про внесення змін до законодавчих актів України, спрямованих на впорядкування оплати праці працівників Національного банку, відповідних державних установ та організацій, керівників та заступників керівників судів, органів прокуратури, інших правоохоронних органів, в тому числі зі спеціальним статусом, державних підприємств-монополістів відповідно до переліку, встановленого Кабінетом Міністрів, передбачивши зменшення максимального розміру їх заробітної плати не менш ніж удвічі.

Постанова набуває чинності з дня її прийняття.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар