Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень

17

Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського. «За» проголосували 415 депутатів, передає кореспондент «proUA».

Зокрема, за проголосували 164 депутати від ПР, 133 – від БЮТ, 69 – від НУНС, 27 – від КПУ, 20 – від Блоку Литвина і 2 позафракційних депутати.

Нагадаємо, раніше народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський звернувся у Верховну Раду з проханням достроково позбавити його депутатських повноважень. У своїй заяві депутат просив достроково депутатських повноважень «для об’єктивного проведення слідства по кримінальній справі, яку порушила Генеральна прокуратура України»

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Лозінського за підозрою в нанесенні умисних тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, і попросила Раду дозволити його арешт.

У поданні Генеральної прокуратури у Верховну Раду наголошується, що досудовий висновок Генпрокуратури встановив, що народний депутат від фракції БЮТ Віктор Лозінський, прокурор Голованівського району Кіровоградської області Євгеній Горбенко і начальник Голованівського РВ УМВС Михайло Ковальський умисно заподіяли важкі тілесні ушкодження громадянину Валерію Олійнику, від яких той помер.

Джерело:

proUA

Комментарии