Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень

0 17

Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського. «За» проголосували 415 депутатів, передає кореспондент «proUA».

Зокрема, за проголосували 164 депутати від ПР, 133 – від БЮТ, 69 – від НУНС, 27 – від КПУ, 20 – від Блоку Литвина і 2 позафракційних депутати.

Нагадаємо, раніше народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський звернувся у Верховну Раду з проханням достроково позбавити його депутатських повноважень. У своїй заяві депутат просив достроково депутатських повноважень «для об’єктивного проведення слідства по кримінальній справі, яку порушила Генеральна прокуратура України»

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Лозінського за підозрою в нанесенні умисних тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, і попросила Раду дозволити його арешт.

У поданні Генеральної прокуратури у Верховну Раду наголошується, що досудовий висновок Генпрокуратури встановив, що народний депутат від фракції БЮТ Віктор Лозінський, прокурор Голованівського району Кіровоградської області Євгеній Горбенко і начальник Голованівського РВ УМВС Михайло Ковальський умисно заподіяли важкі тілесні ушкодження громадянину Валерію Олійнику, від яких той помер.

Джерело:

proUA

Залиште коментар