Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада повторно ухвалила Закон про приєднання України до Угоди ВОПНВ

0 26

Верховна Рада України повторно ухвалила Закон «Про приєднання України до Європейської угоди про міжнародне перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (ВОПНВ)».

Метою прийняття закону є підвищення безпеки міжнародних перевезень небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами, сприяння охороні навколишнього середовища і розвитку міжнародної торгівлі, полегшення транспортних операцій тощо.

Зокрема, приєднання України до Угоди ВОПНВ сприятиме встановленню єдиних норм та вимог щодо безпеки транспортування небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами України та створенню правової бази у зазначеній сфері, приведенню її у відповідність до міжнародних норм.

Крім того, приєднання до Угоди сприятиме виконанню зобов’язань України за міжнародними договорами, що діють у сфері перевезень небезпечних вантажів, та впровадженню стандартів Європейського Союзу з безпеки руху.

Прийняття закону забезпечить також повноцінну участь України у функціонуванні річкової транспортної системи Європи (Дунай, Рейн, Дніпро), у тому числі Євразійських транспортних коридорів.

Закон ухвалено з урахуванням пропозиції Президента України.

Залиште коментар