Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада на позачерговому засіданні розгляне проект бюджету на 2010 р.

0 23

Верховна Рада України сьогодні, 13 січня, на позачерговому засіданні розгляне проект бюджету на 2010 р. Доповідатиме в.о. міністра фінансів України Ігор Уманський. Про це йдеться у порядку денному, опублікованому на офіційному сайті парламенту. Також парламентарі планують заслухати звіт Кабміну України про протидію поширенню епідемії грипу/ГРВІ в Україні.

Також парламентарі планують розглянути зміни до законів України про міліцію; про оперативно-розшукову діяльність; про загальнообов’язкове пенсійне страхування.
Також парламентарі у другому читанні розглянуть проект закону щодо державної підтримки літакобудівної промисловості.
Депутати розглянуть для включення до порядку денного питання щодо схвалення рішення Президента України про направлення миротворчого контингенту для участі України в наданні оперативної підтримки місії ООН у Кот-д’Івуарі.
Нардепи планують розглянути проект постанови щодо звільнення Анатолія Писаренка з посади члена ЦВК у зв’язку з досягненням 65-річного віку.
Зокрема парламентарі розглянуть для включення до порядку денного проект закону про внесення змін до закону України про вибори Президента України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар