Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада прийняла Закон України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»

0 45

Законом затверджено стратегію державної екологічної політики України на період до 2030 року.

 

У законі проаналізовано стан навколишнього середовища в Україні, а саме: якість атмосферного повітря, зміна клімату, охорона вод, охорона земель і ґрунтів, охорона лісів, надра, надзвичайні ситуації, зона відчуження і зона безумовного (обов’язкового) відселення, екологічні проблеми Донбасу, управління відходами тощо.

 

Сформовано стратегічні цілі та завдання, етапи реалізації державної екологічної політики, моніторинг та оцінка виконання. Прогнозовано очікувані результати до 2030 року.

 

Таким чином Закон України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року» визнано таким, що втратив чинність.

 

Джерело: https://iportal.rada.gov.ua/

Залиште коментар