Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний суд купив автомобілів на 8 мільйонів

0 80

Верховний суд за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ “Автоцентр Київ” на придбання автомобілів на 7,61 мільйона гривень.

Про це пишуть “Наші гроші” із посиланням на “Вісник державних закупівель”.

Як зазначається, придбано 31 автомобіль “Skoda Superb” по 245,5 тисяч гривень. Кожен автомобіль має чотири подушки безпеки, 2-зонний клімат-контроль, бортовий комп’ютер, дефлектори обдування для задніх пасажирів, радіопідготовка не менше 8 динаміків, багатофункціональне рульове колесо для радіо та телефону, телефонна підготовка “Premium”.

Також суд планував придбати ще Toyota Prado вартістю близько півмільйона гривень. Але торги по лоту відмінили, оскільки для участі було подано менше двох пропозицій.

Власниками ТОВ “Автоцентр Київ” є ТОВ “Автотрейдінг Атолл Груп” Олега Боярина, ТОВ “Адмірал” Сергія і Лариси Одноралових, а також Юрій Тимофєєв.

Нагадаємо, у 2011 році президент Віктор Янукович збільшив кількість суддів Верховного суду з 20 до 48.

Залиште коментар