Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада визначилася з датою російської агресії

0 24

Верховна Рада України ухвалила заяву «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків». За документ проголосували 259 із 316 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. «Збройна агресія Російської Федерації проти України розпочалась 20 лютого 2014 року, коли були зафіксовані перші випадки порушення Збройними силами Російської Федерації порядку перетину державного кордону України в районі Керченської протоки та використання підрозділів збройних сил Російської Федерації, розташованих в Криму […], для блокування українських військових частин. На початковій стадії агресії особовий склад окремих російських збройних формувань не мав розпізнавальних знаків», – йдеться в ухваленому документі.

У заяві зокрема прописано хронологію подій від початку російської агресії проти України, а також висловлене обурення з приводу того, що Росія не визнає своєї участі у конфлікті на сході України. Також Верховна Рада України звинуватила Росію у продовженні агресії навіть після того, як були укладені Мінські домовленості.

 «Наслідком збройної агресії Російської Федерації проти України стала нелегітимна воєнна окупація і наступна анексія території Автономної Республіки Крим – невід’ємної складової державної території України, воєнна окупація значної частини державної території України у Донецькій та Луганській областях», – наголошується у документі.

Росія цю заяву поки не коментувала.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар