Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада розширила повноваження РНБО

0 90

Депутати Верховної Ради ухвалили законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України». За документ проголосували 253 депутати.

Новий закон розширює повноваження РНБО. Згідно із ним, Рада національної безпеки і оборони України ухвалює рішення щодо «невідкладних заходів із розв’язання кризових ситуацій, що загрожують національній безпеці України».

РНБО також отримає право координувати і контролювати діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони, та подає президенту свої висновки та пропозиції.

На РНБО покладається координація і контроль діяльності органів виконавчої влади у сферах протидії корупції, гарантування громадської безпеки та боротьби зі злочинністю.

Верховна Рада України ухвалила закон, що розширює повноваження РНБО, з другої спроби. 23 грудня для ухвалення забракло кількох голосів.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар